راهنمای شارژ آنلاین

جهت انجام شارژ آنلاین سرویس ADSL از طریق این صفحه و به صورت زیر اقدام فرمایید.
صفحه کاربران عمومی سایت دارای صفحات خانه،اطلاعات کاربر، سوابق اعتبار،سوابق هزینه،وقایع،سوابق اتصال،تغییر رمز عبور،انتقال اعتبار،پیام کوتاه،شارژ آنلاین و خروج می باشد.
 
ورود به سایت
کاربران  LAN، Wireless، Dialup و ADSL ، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانند به امکانات سایت دسترسی پیدا کنند.
پس از ورود به سایت کاربر  می تواند اطلاعات کاملی از قبیل محدودیت ها، میزان بدهی و اعتبار باقی مانده را مشاهده نماید.
 
 
 
 
سوابق اعتبار
در صفحه سوابق اعتبار، کاربر اطلاعات مربوط به اعتبار حساب کاربری خود و قیمت آن را میتواند مشاهده کند. همچنین تاریخچه اعتبارات (زمانی-حجمی-پیام کوتاه) و مصرف دوره ای قابل مشاهده است.
 
 
 
 
هزینه ها
در صفحه سوابق هزینه می توانید لیست پرداختهای خود به شرکت را ببینید و چنانچه به شرکت بدهکار باشید بصورت آنلاین بدهی خود را پرداخت نمایید(روش پرداخت وجه در بخش شارژ آنلاین توضیح داده شده است.)
 
 
 
 سوابق
 در این صفحه گزارش کلی اعتبارهای مصرف شده و همچنین لیست مصرف ماهیانه کاریر ( زمان بر حسب ساعت و فیلدهای ترافیک و حجم برحسب مگابایت ) نمایش داده می شود.
 
 
 
 با کلیک بر روی کلمه رویت مربوط به هر ماه، جزئیات اتصال همان ماه نشان داده می شود.برای نمایش اطلاعات بیشتر روی دکمه اطلاعات خاص کلیک کنید.
 
 
 
 
 شارژ آنلاین
در این صفحه میتوانید اشتراک خود را بصورت آنلاین شارژ نمایید. برای شارژ بصورت آنلاین شما باید یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب را داشته باشید. پس از انتخاب مقدار شارژ، روی صدور صورت حساب و پرداخت شارژ کلیک کنید.
 
توجه: خواهشمند است به تاریخ انقضای اشتراک خود توجه نمایید. در صورتی که زمان اشتراک شما منقضی شده و یا زمان کمی از آن باقی مانده نسبت به خرید سرویس ماهیانه، سه ماهه و یا بالاتر اقدام نمایید. در صورتی ترافیک مازاد را انتخاب نمایید که حجم ترافیک شما به پایان رسیده و تاریخ انقضای اشتراک شما فرا نرسیده است.
 
 
 
 پرداخت وجه پس از کلیک روی دکمه پرداخت وجه، شما به سایت سامان هدایت خواهید شد.در این سایت اگر مبلغ انتقالی و نام فروشنده مورد قبول شماست اطلاعات کارت خود را به دقت وارد نمایید و دکمه تایید را فشار دهید.
 
 
 
 برای کامل کردن فرآیند خرید بایستی روی دکمه فرآیند خرید کلیک کنید در غیر این صورت، پرداخت شما بطور خودکار برگشت خورده وخرید انجام نمی شود.
 
 
 
 
 خروج
 با کلیک روی دکمه خروج  دربالا و سمت چپ  سایت کاربران، صفحه زیر نمایش داده می شود. در صورت تمایل می توانید دراین فرم نظرات ،انتقادات وپیشنهادهای خود را وارد نموده وبا فشار دادن دکمه ارسال آن را با مدیر در میان بگذارید.
 
 
 
 توجه: لطفا پس از انجام مراحل فوق مودم خود را خاموش و روشن نمایید.